fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаТоп вести

Земјоделците има со што да се гордеат! Плодните ниви го полнат срцето!

Митат Исмаиловски, село Будаково

Фотографиите се позајмени од Фејсбук.

 

Можно е да е слика од трева, облак и природа

Можно е да е слика од трева

Можно е да е слика од трева

Можно е да е слика од природа и трева

Можно е да е слика од 1 лице, дрво, трева и облак

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close