fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиТоп вести

Жител на Ресен со 12,6 милиони денари остварил највисок доход од продажба на земјоделски производи

Врз основа на собраните податоци од годишните даночни пријави

Жител на Ресен со 12,6 милиони денари остварил највисок доход од продажба на земјоделски производи.

Ова го соопшти директорката на Управата за јавни приходи, Сања Лукаревска врз основа на собраните податоци од годишните даночни пријави за 2021 година

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close