fbpx
Агро бизнисБез категоријаМакедонијаТоп вести

До среда сончево и топло

Од среда во попладневните часови ќе се зголемуваат условите за појава на локална нестабилност

Во недела сончево и топло

Нема опис за фотографијата.

Во следните денови ќе преовладува значително потопло време. Од среда во попладневните часови ќе се зголемуваат условите за појава на локална нестабилност со пороен дожд и грмежи.

Нема опис за фотографијата.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close