fbpx
ВестиТоп вести

Јавен повик бр 04/2016 – набавка на пчелни матици и опрема за пчеларство

Денеска излезе јавниот повик број 04/2016 со мерка 121: Инвестиции за модернизација на земјоделски стопанства со подмерка 121.2 :  набавка на пчелни матици и опрема за пчеларство.

Сите детални информации прочитајте ги на следниот линк:

_Agencija_ruralenrazvoj_10.02.2016

javen povik br 04 2016 nabavka na pchelni matici i oprema za pchelarstvo

 

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close