fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

На 15 септември протест на огледувачите на овци, во Скопје пред МЗШВ!!!

ВАЖНО!!!Сојуз на одгледувачи на овци, најавува-Протестот ќе трае се до исплатата на субвенциите на овчарите!!

Нема достапен опис

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close