fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаРурален туризамТоп вестиФотогалерија

Некогаш овие куќи беа нечиј дом, гореа огништа се раѓаа деца!

Што остана од нашите села?

 

фото Ивона Кочов

Тагови

Слични написи

Прочитајте исто така

Close
Back to top button
Close