fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Платежна агенција-Одобрени барањата за набавка на трактор за 2022 година

Проверете на линкот што е внатре и внесете ги вашите податоци

Платежната агенција ги одобри  барањата од Програмата за финансиска поддршка на руралниот развој 2022, мерката 121 Модернизација на земјоделски стопанства – Набавка на трактори.

За да проверите отворете на овој линк и впешете ги вашите податоци Портал за е-барање

 

Понуда за трактори ви нудиме на следниот линк https://www.sinpeks-shop.mk/

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close