fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаТоп вести

Протестот на земјоделците под мотото-ИДНИНАТА НА ТВОИТЕ ОД ТЕБЕ ЗАВИСИ-ИЗЛЕЗИ!!

Организаторите на протестот ги мотивираат земјоделците да излезат на закажаниот протест на Петровден

Организаторите на протестот ги мотивираат земјоделците да излезат на закажаниот протест на Петровден, објавувајќи го новот мото ИДНИНАТА НА ТВОИТЕ ОД ТЕБЕ ЗАВИСИ-ИЗЛЕЗИ!!!

Нема достапен опис

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close