fbpx
Огласник

Се продаваат садници со македонски сертификат и биохумус

Се продава:

-Сите видови на садници со сертификат;

-Квалитетно ѓубриво – Биохумус произведено со помош на калифорниски црви, 100%

Контакт телефон: 078354588  Владимир

 

 

se prodavaat sadnici so makedonski sertifikat i biohumus

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close