fbpx
ВестиМакедонијаТоп вести

СИНПЕКС ДОО Битола – електричната ⚡️ косилка AGRINA AG104, со тивок и моќен мотор, голем работен зафат, тврд колектор и неколку степени на висина на косење

 Ладен пијалак 🍹
 Очила за сонце 🕶
 Лесна облека 👕

Сето тоа го имате! Но за совршената комбинација за уживање во Вашиот двор 🏡 Ви недостасува опрема со која ќе го уредите и тековно ќе го одржувате Вашето место за уживање летово 🌞.

Направивме одличен сет 👌 со уште поодлична цена 😉со кој Вашиот тревник ќе го претворите во совршена оаза 🌴 на која ќе Ви позавиди секој сосед 🙋‍♂️🙋‍♀️.

Со електричната ⚡️ косилка AGRINA AG104, со тивок и моќен мотор, голем работен зафат, тврд колектор и неколку степени на висина на косење ќе ги уредите тревнастите површини ☘️ околу Вашиот простор, а со компактниот електричен тример AGRINA AG229, совршено ќе ги дефинирате рабовите на тревникот, просторот околу објектите🏘, дрвјата🌳 и жардињерите🌷.

Voila! После тоа, слободно може да се навалите во удобните столици под сенка , да го зграбите ладниот пијалак 🍸, да ги навлечете очилата за сонце 😎 и да уживате во прекрасниот поглед на Вашата околина за чиј совршен изглед сте заслужни само Вие и Вашите нови AGRINA машини.

▶️ Редовна цена на комплетот: 6.550 денари
▶️ Акциска цена на комплетот: 5.250 денари
 Гаранција: 12 месеци

👉 Инфо и нарачки:
☎️ 047/208-500, 075/222-310
💻 www.sinpeks-shop.mk

ВАЖНО: Сетот од косилка и тример е достапен во продавницата на СИНПЕКС или во продавниците на дилерската мрежа ширум Македонија по специјална цена !

Побрзајте 🏃‍♂️, и искористете ја оваа неверојатна можност!

Слични написи

Back to top button
Close