fbpx
ВестиМеханизацијаТоп вести

Со квадрициклиte LINHAI забавата трае цела година

Забавата може да трае во текот на целата година! И во зима ☃️, нашите LINHAI квадрицикли нудат незаменлива авантура на снегот.
LH300 и LH400 се економични теренски моторцикли 🏔 со компактни но моќни агрегати, високи перформанси и зачудувачки ниска цена за врвниот квалитет 👌 кој го добивате. Имаат складна шасија која пружа максимален комфорт и уживање при секојдневно користење. Придвижувани се од тивки, 4-тактни мотори со водено ладење, располагаат со електронски подесив погон на две или четири тркала, независна суспензија на сите тркала и автоматска трансмисија од канадскиот 🇨🇦 производител CVTech.
Покрај исклучително ниската цена, располагаат и со богата опрема и тоа: масивен заштитен браник, моќно 💪 витло од 3000lbs, преден и заден робусен багажник, контрола на движење. опрема за влечење, штитници за раце, дигитален, мултифункционален дисплеј, целосно LED осветлување💡 и што уште не.
Вашето слободно време и викенд екскурзиите повеќе никогаш нема да бидат здодевни 😉. По пат или екстремна патека, макадам, снег ❄️ или кал, не постои пречка за овие моќни теренски моторцикли кои се неколкукратни носители на престижната награда 🏆 “ATV Design of the Year”, во неколку светски земји. Повелете во СИНПЕКС и проверете зошто.
Инфо и целосна спецификација:
☎️ 047/208-500

Слични написи

Back to top button
Close