fbpx
Вести

Состанок на Цветков со производители на градинарски производи

Cvetkov

Министерот за земјоделство, шумарство и водостопанство, Михаил Цветков денеска во Струмица ќе има средба со производителите, откупувачите и преработувачите на градинарски производи.

Тагови

Слични написи

Прочитајте исто така

Close
Back to top button
Close