fbpx
Агро бизнисБез категоријаВести

Струмичанецот по кој се трагаше седум дена е пронајден мртов

Потрагата по струмичанецот започна веднаш откако беше пријавен за исчезнат. Пријавата во полиција беше од Итна медицинска помош. Кажале дека влегол во браната и не излегол.

29-годишното момче по кое се трагаше седум дена во браната кај селото Дрвош, струмичко е пронајдено мртво. Противпожарната единица го извлекла безживотното дело. Во потрагата беа вклучени тим од пожарникари.

Потрагата по струмичанецот започна веднаш откако беше пријавен за исчезнат. Пријавата во полиција беше од Итна медицинска помош. Кажале дека влегол во браната и не излегол.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close