fbpx
Агро бизнисБез категоријаВести

Во следните денови ќе има честа појава на пороен дожд и грмежи

Метео аларм: Денес од пладне ќе има развој на нестабилна облачност со пороен дожд и грмежи, а локално и со услови за краткотрајно невреме.

Во следните денови ќе има честа појава на пороен дожд и грмежи

 

Можно е да е слика од нацрт и текст

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close