fbpx
Агро бизнисБез категоријаВести

Возило со странски државјанин излета во каналот кај село Жабени

Возило кое го управувало странски државјанин излетало од патот и паднало во каналот во близина на рибникот кај село Жабени.

Возило кое го управувало странски државјанин излетало од патот и паднало во каналот во близина на рибникот кај село Жабени. Полицијата извршила увид, возачот бил сам во возилото и кај него се предизвикани полесни телесни повреди. Незгодата се случила вечерва околу 20 часот.

А.Б

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close