fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Дојдете на саемска журка во продавницата на СИНПЕКС Битола

Овој петок и сабата (9 и 10 јуни) саемска журка во СИНПЕКС Битола

Саемска журка во Синпекс Битола! Бидете дел од вистинска експлозија на забава, музика, пиво, мезе и огромни попусти на сите асортимани.https://www.sinpeks-shop.mk/
9-10 јуни во продавницата на Синпекс во Битола од 10 до 16 часот.
Ве очекуваме ‼

 

 

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close