вестиТоп вести

Фотогалерија: Производството на сирење воопшто не е лесно

Производството на сирење воопшто не е лесно, но македонската кујна не може да се замисли без сирење. Фотографиите гииспрати Александар Мацевски.

 

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close