fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Го пронашле мртов во када-Почина 26-годишно момче од делчевското село Стамер

Дваесет и шестгодишно момче утринава е пронајдено мртво во када во делчевското село Стамер.

Дваесет и шестгодишно момче утринава е пронајдено мртво во када во делчевското село Стамер.

Информацијата ја потврдија од СВР Штип, од каде што информираа дека по насока на обвинител неговото тело без траги на насилство е предадено на обдукција.

Смртта кај 26-годишникот ја констатирала екипа на Итната медицинска помош од Делчево која се упатила кон неговиот дом веднаш по добивањето повик од роднина на несреќното момче.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close