fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Николовски најавува-Отворен ЈАВЕН ПОВИК ЗА ПОДДРШКА НА МАЛИТЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА ХРАНА

Внатре е линкот за повеќе информации

Отворен ЈАВЕН ПОВИК ЗА ПОДДРШКА НА МАЛИТЕ ПРОИЗВОДИТЕЛИ НА ХРАНА. Овозможуваме до 10.000 евра по корисник за набавка на опрема за производство на храна, како и за ангажирање на стручно лице, технолог. Крајниот рок за доставување на барањата е 25 дена, почнувајќи од денес.
Повеќе информации околу критериумите и постапката може да видите на следниот линк: https://bit.ly/3ZTZVQU
Тагови

Слични написи

Back to top button
Close