fbpx
Агро бизнисБез категоријаВести

Оваа недела „Фестивал на жетвата“ во Новаци-Синпекс Битола со изложбен штанд

Синпекс Битола со изложбен простор за промоција на земјоделски и приклучни машини од врвен квалитет! Ќе ни биде огромна чест да не посетете и да се уверете дека Синпкес навистина се грижи за квалитетот

По повод „Фестивалот на Жетвата“ кој ќе се одржи од 21 до 22 јули во манастирот “Рожденство на Пресвета Богородица” во село Новаци, општина Новаци.

Синпекс ќе има изложбен простор за промоција на земјоделски и приклучни машини од врвен квалитет!
Ќе ни биде огромна чест да не посетете и да се уверете дека Синпкес навистина се грижи за квалитетот!
Тагови

Слични написи

Back to top button
Close