fbpx
Вести

Промени во Управниот одбор на ,, Жито Лукс,,

zitoluks

„Жито Лукс“ АД Скопје преку информира дека со решение од Централниот регистер е спроведен упис на следната промена во органите на управување: Димитриос Раптис од Грција, се именува за член на Управниот одбор на „Жито Лукс“.


 

еМагазин

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close