fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Променливо облачно, попладне нестабилно. Локално се очекува невреме

Минималната температура од 10 до 16, а максималната од 21 до 26 степени

 

Прогноза за наредните 4 дена Можно е да е слика од план на објект, нацрт и текст

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close