fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиСоветиТоп вести

Расадувањето на расадот за тутун е една од најважните агротехнички мерки

На нива со Атанас Талески и вредните тутунари

Тутунарите и на дожд се подготвени за расадување на тутунот!

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close