fbpx
Агро бизнисВестиМакедонијаТоп вести

Се чистат одводните и атмосферските канали во Општина Новаци

Денеска екипите се во с.Долно Агларци


Се чистат одводните и атмосферските канали во Општина Новаци, денеска екипите се во с.Долно Агларци.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close