fbpx
Огласник

Се продава кромид

Се продава кромид во Богданци,

цена 15 денари, залиха од 2 тона

телефон: 077/513-913

se prodava kromid

 

Тагови

Слични написи

Прочитајте исто така

Close
Back to top button
Close