fbpx
ВестиМлад земјоделецОгласникТоп вести

Продавам компири

Се продаваат 30 тони  консумен  компир  од сортата Агата и Ѓоргина. Компирите се од с. Бистрица

Општина Битола

Повеќе информации на телефон 076259922

Слични написи

Back to top button
Close