fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиФотогалерија

Падна првиот снег

Фотографии од Битола

Падна првиот снег, улиците на Битола с ерасчистуваат и посипуваат со сол и ризла

 

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close