fbpx
Агро бизнисБез категоријаВестиМакедонијаТоп вести

Почна намалувањето на цените-Кашкавалот од 489 на 475 денари за кг

Маркетите се пофалија со поевтинување на прехранбените продукти, што ќе кажат потрошувачите

Големите маркети веќе објавуваат дека почнале со намалување на цените на прехранбените производи.

Од Стокомак објавија дека први започнале кампања за трајно намалување на цените на  редовните производи.

-Сакаме да ве увериме дека купувачите се секогаш во фокусот на нашето внимание пред било какви можности за остварување на профит или останати бизнис интереси, пишуваа од Стокомак на Фб.

 

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close