fbpx
Агро бизнисБез категоријаВести

Денес сончево со многу висока деневна температура до 39 степени

Следува период на стабилно и многу топло време со натпросечни температури за овој период од годината.

Претежно сончево и многу топло со слаб до умерен ветер од променлив правец. UV=9

Можно е да е слика од мапа и текст

 

Можно е да е слика од текст

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close