fbpx
Агро бизнисБез категоријаВести

Има субвенции за млекарите, проверете сметки

Млекарите потврдуваат дека има исплата за два месеци за предадено млеко

Млекари од Палагонија потврдуваат дека денеска имаат исплата на субвенциите за предадено млеко за јануари и февруари 2021 година.

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close