fbpx
Вести

Министерството за земјоделство ќе потроши 1,8 милиони денари на услуги од маркетинг агенција

Министерството за земјоделство, шумарство и водостопанство распиша оглас за ангажирање на агенција за промоција и маркетинг за дизајн, изградба и опремување на национален штанд на саемот Агра 2018 во Горња Радгона – Словенија за период од 25 до 30 август 2018 година.

Проценетата вредност на договорот без ДДВ е 1.860.000 денари, а главен критериум за доделување на договорот е најниската цена.


 

еМагазин

Тагови

Слични написи

Back to top button
Close